İnsan Kaynakları Danışmanlığı


İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İşletmeniz için özel olarak hazırlanmış İnsan Kaynakları çözümlerini tartışmak için bize ulaşın.

Linkteki formu doldurmanızın ardından danışmanımız gereksinimlerinizi daha iyi anlamak ve bir görüşme ayarlamak üzere sizinle iletişime geçecektir.

Linkte : Ad/Soyad, Size ulaşabileceğimiz telefon numarası, Kurumunuzun adı, Göreviniz, İlgilendiğiniz hizmeti yazınız....

Her kurumunun, kendine has yapılandırdığı bir kurum kültürü vardır. Sürekli değişen çalışma ortamında, mevcut kurum kültürüne uygun, doğru kişilerle çalışmak işletmeleri bir üst seviyeye taşıyacaktır. İnsan Kaynakları; üst yönetim kademesinin en yakın ortağı olarak algılanmalıdır. Organizasyonu, iş akışlarını, hedefleri doğru analiz ederek, iş süreçleri oluşturmak ve disiplinli bir şekilde bunu yürütmek beceri ve deneyim gerektirmektedir. Alanında uzman danışmanlarımız bu süreçlerde sizinle birlikte çalışacaktır.

Size sunabileceğimiz hizmetler nelerdir?

• Seçme & Yerleştirme : Giriş, orta düzey, üst düzey ve yönetici düzeylerde en uygun, potansiyel adayların tespit edilmesi ve yetkinlik bazlı serbest mülakat danışmanlığı. Araştırma, seçme ve değerlendirme hizmet danışmanlığı.

• Değerlendirme ve Geliştirme Merkezleri : Organizasyon için en uygun yeteneğin bulunması ve ya mevcut yetenekli kadronun elde tutulması ve geliştirilmesi için değerlendirme ve geliştirme merkezi organizasyonları

• Organizasyonel Gelişim ve Eğitim Organizasyonları: Kurum ihtiyaçları doğrultusunda tespit edilen, gerek kurum içi gerek açık hava etkinliklerinin organizasyonu.

• Kurumiçi/dışı Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri : Haftanın belirli günleri veya saatleri kurumda bulunarak ya da kendi kurumumuz içerisinde çalışanlarınıza psikolojik danışmanlık hizmeti vermek.