Hakkımızda


Moira Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi; Bireysel Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık, Çift-Evlilik Terapisi, Aile Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuk Psikoloğu (Pedagog), Ergen Psikoloğu, Okul Danışmanlığı, LGS, AYT - TYT Danışmanlığı, Eğitim-Seminer ve Atölye çalışmaları ve kurumsal danışmanlık konularında hizmet sunmaktadır.

Hızla gelişmekte olan Adapazarı'nda bu alandaki çalışmalara destek ve katkıda bulunmak amacıyla Ağustos 2011'de kurulan Moira'da başta psikoterapi olmak üzere, danışmanlık ve eğitim alanlarında kişilere ve kurumlara yönelik çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmaların yanında sanat, edebiyat, sinema gibi farklı alanlarda da çalışmalar sunarak entelektüel arayışlara da cevap vermeye çalışmıştır.

Merkezimiz, kurumların ihtiyaçlarıyla ilgili talep edecekleri  konularda veya ne yapılabilir sorusundan hareketle yola çıkarak; kurumda artı değer yaratacak çalışmalar sunma konusunda; gerek uzman kadrosu gerekse çalıştığı ve referans ağında bulunan alanın uzman isimleri, hocaları ve kurumlar tarafıyla Sakarya’da ve Muğla’da önemli bir konumda yer almaktadır.

Moira Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi sunduğu tüm hizmetlerde sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Uzmanlarımız alanlarında eğitimli ve sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Alanında donanımlı isimlerin kuruculuğunu üstlendiği Moira, bugün yaptığı tüm çalışmalarda yine uzman isimlerle ve alanın etik kodlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir

1 Kasım 2018 itibariyle Marmaris Ofisimiz hizmet vermeye başlamıştır.