Film Atölyesi - Mustafa Hakkında Herşey


Üzgünüz, kayıt bitti.

Psikoterapist Şamil Saribaş tarafından gerçekleştirilecek atölye; konuya, söyleşiye ve filme ilgi duyan herkesin katılımına açık bir çalışmadır.


  • Tarih: 05.12.2019 18:00
  • Yer: Moira Psikolojik Danışmanlık (Harita)

Açıklama

Film katılımcılarla hep birlikte izlendikten sonra Psikoterapist Şamil Saribaş ile geniş perspektifte; bilinçdışı, kişilik özellikleri, narsisizm, mükemmeliyetçilik, aile, çocukluk, kardeşlik, baba oğul, ana oğul ilişkisi, ödipal mesele, günah keçisi, sadakat, aldatma, ihanet, terk, kandırma, hayal kırıklığı, suç ve ceza, empati, merhamet, unutma, bastırma, ötekileştirme, değişim, dönüşüm kavramları üzerinden film açımlanmaya çalışılacaktır.

Psikoterapist Şamil Saribaş tarafından gerçekleştirilecek atölye; konuya, söyleşiye ve filme ilgi duyan herkesin katılımına açık bir çalışmadır.

Kontenjan Sınırlıdır (20 Kişi).

Katılım Ücreti: 100 TL'dir. Öğrenci 75 TL'dir.


Kayıt: Kaydın kesinleşmesi için aşağıdaki hesap numarasına ücretin gönderilmiş olması ve dekontun info@moiradanismanlik.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.


Hesap Bilgisi: TR49 0006 7010 0000 0042 7656 43


FİLM HAKKINDA:


Mustafa’nın örnek bir yaşamı vardır. İyi bir işi mükemmel bir eşi ve dünya güzeli bir çocuğu vardır. Fakat bu eşsiz yaşamı bir kazayla aniden darmadağın olur. Karısı yabancı bir adamla trafik kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir. Sır dolu yabancı ise hastaneye kaldırılır. Mustafa, karısının adamla olan ilişkisini öğrenince çılgınca bir plan yapar. Taksi şoförü Fikret’i kaçırıp şehirden uzak bir yere götürür. Böylece, karısının gizli yaşamı hakkındaki detayları zorla da olsa öğrenecektir. Fakat bu gerilim dolu ilişki sonucu kendi hakkında da bazı gerçeklerin farkına varacaktır.


Yönetmen: Çağan Irmak

Oyuncular: Fikret Kuşkan, Şerif Sezer, Nejat İşler, Başak Köklükaya

Süre: 119dk

Film Müzikleri: Mor ve Ötesi

Vizyon Tarihi: 2004